O nás

Česká firma Café Klub působí na českém trhu od roku 1990. Zabývá se prodejem vybraných kávovarů a kávy společnosti illy caffe. Výhradní nabídkou je tzv. kapslový systém. V zastoupení jsou zde i značky Lavazza, El Mundo a Star Cup.
Tabletový system – čerstvě umletá káva je spresována v nezávadných potravinářských polypropylenových tabletách, které jsou hermeticky balené po 2 kusech. Tím je zajištěno od výrobce stále stejné množství, chuť a vůně kávy. Při její přípravě se zužuje vliv neodborných manipulací s kávou, kterou může být např. mletí, které výrazně ovlivňují její kvalitu.Tato káva je oblíbená díky pečlivě vybraným druhům a zrnkům (převážně arabika), které jsou harmonicky sladěny
a upraveny tak, aby utvářely chuťově dokonalý celek.
Pokud dostanete chuť na opravdu dobré espresso, nechte se obsloužit tam ,kde pracují kávovary Mitaca system a poznejte přednosti kapslového systému jako je snadná obsluha kávovaru (poloautomat, automat), stylový design, snadná instalace a mobilita (vlastní nádrž na pitnou vodu), nepotřebujete mlýnek a jistě oceníte i nízkou spotřebu energie.
Káva si uchovává aroma a všechny vlastnosti z čerstvého pražení až po celý rok. Vytvoří v šálku nadýchanou krémovou pěnu a dokáže neodolatelně provonit místnost.
V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.